Strona główna » Set-jetting największy trend turystyczny

Set-jetting największy trend turystyczny

Set-jetting

by admin
Set-jetting największy trend turystyczny

Set-jetting czym jest?

Set-jetting to popularna forma rozrywki, która znajduje się w odwiedzaniu miejsc, gdzie kręcono filmy, seriale telewizyjneturystyka filmowa lub reklamy. Podczas set-jettingu turyści mają zobaczyć na żywo kulisy swoich ulubionych produkcji filmowych, odwiedzić oryginalne nagranie zdjęciowe i poznać tajniki procesu tworzenia filmów.

Set-jetting przykłady

Tego typu turystyka cieszy się wśród fanów kina i telewizji, którzy zbliżają się do swoich idoli i zobacz, jak ich główne produkcje.

  1. Nowy Jork, USA – to miasto jest jednym z fajnych miejsc kręcenia filmów i seriali. Znajdziemy tam wiele sławnych lokacji, takich jak np. Central Park, Times Square czy Brooklyn Bridge, które pojawiły się w wielu produkcjach.
  2. Londyn, Wielka Brytaniastolica Wielkiej Brytanii do miejsca, gdzie kręcono wiele różnych filmów i seriali, jak np. Harry Potter czy Sherlock Holmes. W Londynie można korzystać z atrakcji turystycznych, takich jak np. Pałacfani kina Buckingham czy Tower Bridge.
  3. Dubrownik, Chorwacja – miasto to jest jednym z najpopularniejszych miejsc set-jettingowych w Europie. Dubrownik pojawi się w wielu produkcjach filmowych, jak np. Gra o tron ​​czy James Bond. Zwiedzając miasto, można zobaczyć wiele pięknych zabytków, w tym mury obronne czy katedrę.
  4. Tokio, Japonia – Tokio to miasto, które stworzyło dzięki anime i filmom science-fiction. Wiele produkcji korzysta z tła tokijskiej architektury i krajobrazu. Turystów przyciągają również japońskie kultury i zwyczaje, takie jak ceremonia herbaty czy sushi.
  5. Wellington, Nowa Zelandia – to miasto było miejscem nagrania filmu trylogii Władca Pierścieni i Hobbit. W Wellington znajduje się studio filmowe Weta Workshop, gdzie można zobaczyć rekwizyty i kostiumy z filmami.podróż śladami

Oczywiście, najwyższe miejsca to tylko kilka z wielu atrakcyjnych lokalizacji dla fanów set-jettingu. Na całym świecie istnieje wiele innych miejsc, gdzie kręcono popularne filmy i seriale, które warto odwiedzić.

Set-jetting do trendu turystycznego, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.

Polega na odwiedzaniu miejsc, gdzie kręcono znane filmy, seriale telewizyjne lub reklamy. Tego typu turystyka przyciąga fanów kina i telewizji, którzy chcą zbliżyć się do swoich idoli oraz zobaczyć na żywo, jak powstają ich najlepsze produkcje.

Set-jetting staje się coraz wyższy dzięki temu, że dzisiejsi turyści są coraz bardziej zainteresowani kulturą popularną, a filmy i seriale telewizyjne stałe stają się integralną częścią naszego życia. Dzięki odwiedzeniu miejsc, gdzie kręcono te produkcje.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00