Strona główna » Szkoła kitesurfingu – którą wybrać?

Szkoła kitesurfingu – którą wybrać?

kitesurfing

by admin
kitesurfing

Wybierając się na lekcje kitesurfingu, warto zastanowić się nad wyborem potencjalnej szkoły, w której rozpoczniemy naukę. To od niej w dużym stopniu będziesz zależeć skuteczność nauczania oraz nasze odczucia. Jeżeli dana szkoła kitesurfingu nie spełni naszych oczekiwań, będziemy odnosić wrażenie bezsensownego stracenia swoich pieniędzy. Można jednak tego uniknąć, decydując się na odpowiednią placówkę. Poniżej znajdziesz krótką ściągawkę czynników, na które należy zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Kitesurfing – doświadczenie i kadra instruktorska

Lekcje kiteDo jednych z najważniejszych kwestii dotyczących wyboru szkoły, należy doświadczenie oraz wykształcenie kadry instruktorskiej.

W końcu nikt z nas nie ma ochoty powierzyć swojego losu osobie, która po raz pierwszy w życiu prowadzi lekcje, a do tego nie posiada odpowiednich specjalizacji.

Zachęcamy więc do wcześniejszego zapoznania się z zespołem prowadzącym szkolenia, aby mieć pewność co do jego kompetencji. Istotne znacznie ma również historia szkoły oraz opinie osób, które skorzystały już z jej oferty.

Doskonałym przykładem placówki składającej się z licencjonowanych i kompetentnych instruktorów jest szkoła FunSurf. Młody, zgrany i wykształcony zespół sprawi, że kitesurfing stanie się dla Ciebie prawdziwą pasją!

Sprzęt, na którym odbywają się kursy kite

Żadne szkolenie nie odbędzie się w należyty sposób bez udziału sprawnego i profesjonalnego sprzętu. Jeżeli więc dana szkoła nie zwraca uwagi na wyposażenie swojej bazy, oferując kursantom najgorszy jakościowo sprzęt, nie trać na nią swojego czasu.

Wybierz taką szkołę, gdzie kursy kite odbywają na najnowocześniejszym sprzęcie od znanych i renomowanych producentów. Tak też jest w przypadku szkoły FunSurf, współpracującej z markami, takimi jak JP, NEIL PRYDE, DUOTONE, ION oraz DAKINE. Są to najlepsi producenci na świecie.

Decydując się więc na skorzystanie z oferty FunSurf, będziesz miał okazję zdobywać nowe umiejętności na najwyższej jakości sprzęcie, co z pewnością ułatwi Ci cały proces nauki.

Kursy kitesurfingu – rodzaje i cena

Kursy kitesurfinguW ofercie szkoły FunSurf znajdziesz zarówno obozy, jak i kursy kitesurfingu, z których skorzystać może każdy, bez względu na wiek, czy doświadczenie. Są one dostosowane do różnych poziomów umiejętności, dzięki czemu kursanci mogą czuć się w pełni swobodnie.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność szkoły FunSurf jest niska i atrakcyjna cena, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Zapoznaj się dokładnie z ofertą szkoły, zwracając uwagę na wyżej wymienione punkty i udaj się na wymarzony kurs kite!

Rezerwacja w szkole FunSurf

Zastanawiasz się, w jaki sposób dokonać szybkiej i sprawnej rezerwacji wybranego kursu? Nic prostszego! Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie internetowej szkoły lub skontaktujesz się z biurem drogą telefoniczną/mailową.

Podczas rezerwacji miejsca będziesz mógł wybrać tryb nauki – grupowy lub indywidualny. Niezależnie od tego, na jaki sposób się zdecydujesz, zajmie Ci to jedynie kilka chwil. Przekonaj się sam!

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00